1982 yılında faaliyetlerine başlayan AREL ÇANTA, modayı yakalayan profesyonel kadrosu ile öncü olmayı başarmış, kendi çizgisini yaratan ve ürün kalitesi ile tanınan başarılı bir firma olmuştur.

Moda trendlerini oluşturan uzman kadrosu ile geniş bir yelpazede hizmet veren AREL ÇANTA, koşulsuz ve kusursuz hizmet politikası ile sektörde gücünü ortaya koymuştur.

Üretim ve pazarlama stratejileri ile güvenilir marka olarak isim yaparak, müşterilerine trend yaratan tasarımları en hızlı seçeneklerle sunuyor. Bu sayede, titiz işçiliği ve özel tasarımları ile kapasite arttırımında müşteri ihtiyacına göre çözüm sunabiliyor.

Plaj çantaları, bilişim çantaları, okul çantaları, seyahat çantaları, umre çantaları, kongre çantaları, promosyon ürün gibi geniş bir yelpazede, müşterilerin isteği doğrultusunda baskı biçimi, yöntemi, renk ve uygun fiyat seçenekleri ile anında üretime geçerek nitelikli ürünler üretiyor.

Müşteri memnuniyetini başarı gösteri olarak gören AREL ÇANTA, teknolojik gelişmeleri takip ederek, üretim tekniklerini geliştiriyor ve zamanında teslim edilen ürünleri ile müşterilerine kusursuz hizmet sunuyor.